eshop 

     Český výrobce infrapanelů s hladkým smaltovaným povrchem a bezrámovým provedením

Jak je to se zárukou?

S touto informací se často záměrně manipuluje tak, že se zviditelní nejdelší záruka nějakého dílu technologie, např. samotný topný článek má 5 let, ale vše ostatní (rámečky, povrchy, úchyty, ovládání, montáž, atd.) už jen 2 roky. Cílem je - vzbudit dojem, že je záruka 5 let na všechno, i když tomu tak není. Málokdy je snaha jasně definovat, co je záruka - "částečná", nebo "plná" - na všechno. Jako výrobci poskytujeme na infrapanely ISS plus záruku 5 let "na všechno".

Podezřele nízká cena

Na první pohled se může tvářit jako velmi výhodná. Často za tím může být levná výroba v zahraničí, zejména pak v třetích zemích jako je Čína, která má odlišné klimatické prostředí než to evropské a kde navíc prokazatelně platí, že nízká cena naprosto odpovídá kvalitě. Často také kvůli nízké ceně jako by "omylem" některé položky nabídka neobsahuje a pak se musí doúčtovat. A je třeba si také položit otázku, zda je pouze cena tím hlavním kritériem, podle čeho se chceme rozhodovat. Naše firma nabízí vždy několik funkčních řešení, z kterých si zákazník může vybrat podle toho, co nejvíce upřednostňuje - úsporu, design, vstupní náklady.

Technické řešení

Jsme výrobci infrapanelů. Systém infratopení stále vyvíjíme a zdokonalujeme. Známe nejmodernější trendy v technologiích a rozumíme svému oboru. Nabízíme Vám pouze to, co máme vyzkoušené a ověřené, nenabízíme Vám zázračné technologie vesmírného charakteru, jako je tomu u mnohých prodejců, kteří vnitřek infrapanelu ani možná nikdy neviděli. Naprosto zásadním parametrem pak je správná teplota povrchu infrapanelu v mezích 95 - 115°C.

Co z toho plyne?

Buďte vždy velmi obezřetní, protože "Nejasná záruka", "Podezřele nízká cena" a "Nevhodné technické řešení" bývají kvůli ceně častým prohřeškem některých firem a jsou předzvěstí možných problémů teď i do budoucna.

 

12 důvodů, proč infratopení od nás

1/ Jsme výrobci infrapanelů InfraSal ISS plus.
2/ Naše infrapanely mají nejúčinnější povrchovou teplotou, řízenou v mezích 95 - 115°C.
3/ U nás neplatíte nic dopředu u standartních produktů. Platba probíhá po namontování a odzkoušení infrapanelů.
4/ Garantujeme Vám sjednanou záruku bez výjimek na námi dodané dílo. Pokud by náhodou došlo k závadě, bezplatně ji odstraníme. Na infrapanely ISS plus platí záruka 5 roků. Na termostaty 2 roky.
5/ Jsme pojištění "Provozní Odpovědností" do výše plnění 2 mil.Kč pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by mohla způsobit nějaké škody na Vašem majetku nebo zdraví způsobené naší činností.
6/ Servisní činnost přímo od výrobce. Naše infrapanely ISS plus jsou rozebíratelné a díly vyměnitelné.
7/ Návrh infratopení provádíme podle tepelných ztrát objektu, ne jen pouze z objemu prostorů.
8/ Kromě infrapanelů ISS nabízíme výběr z dalších variant infrapanelů. Ekonomické hrubé i hladké povrchy, bezrámové panely. Možnost obrazových motivů, zrcadel apod. Dle finančních možností zákazníka umíme doporučit dostupné řešení téměř každému.
9/ Nabízíme Vám jen to, co máme prakticky vyzkoušené. Neslibujeme Vám nemožné. Systém bezproblémů doplníme prvky od jiných dodavatelů, pokud jsou pro Vás užitečné.
10/ Vysvětlíme Vám specifičnosti infratopení a upozorníme i na úskalí, která ostatní zamlčují.
11/ Kompletní služby s montáží a ovládáním po celé ČR.
12/ Bezpečnost a dlouhá životnost - panely jsou elektromagneticky stíněné, topné vlákno nestárne.
facebook googlecz

Kalkulačka výkonu infrapanelu

Získejte 10% slevu na infrapanely využitím online kalkulačky pro výpočet potřebného výkonu.

Aktuality | Novinky

Půjčovna infrapanelů
Infrapanel si můžete zapůjčit na vyzkoušení, oproti vratné záloze. Cena půjčení je 200 Kč / 10 dnů.
 
Infrapanel s přepínatelným výkonem
ISS 900/500 plus, má volitelný výkon 900 nebo 500 W. Sálá buď 2/3 plochy panelu nebo celý infrapanel. Toto řešení je jediné na světovém trhu !!!

Navštivte náš E-shop

eshop

Katalogy

Katalog Katalog